Si mund te postoj nje video nga google?

Këtu mund të drejtoni të gjitha llojet e pyetjeve, që kanë të bëjnë me funksionimin e forumit, si informacione të ndryshme që anëtarë mund të kenë nevojë, psh përdorimi i butonave të postimit, mundësitë dhe mënyrat për të postuar një material të caktuar.
Post Reply
User avatar
Sally
Galactic Member
Galactic Member
Posts: 2068
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:36 pm
Gender: Female

Si mund te postoj nje video nga google?

Post by Sally » Fri Mar 02, 2012 7:58 am

A mundet dikush te me ndihmoj si mund te shfaq nje video nga google? :?
Nuk jam vrasës, jam student shqipëtar, vrava një tradhtar të Atdheut tim.
(Avni Rustemi)

User avatar
Adriana
Universe Member
Universe Member
Posts: 3210
Joined: Tue Jun 02, 2009 3:34 pm
Gender: Female
Location: Giethoorn (Nederland)
Contact:

Re: Si mund te postoj nje video nga google?

Post by Adriana » Fri Mar 02, 2012 8:03 am

Ne te njeten menyre qe poston video nga youtube, vetem se duhet te klikosh butonin ''gvideo'' per te vendosur linkun e duhur.

[gvideo]vendos ketu linkun[/gvideo]
Jam fisnike e kam zemren gure,
si Shqiponja ne flamure.
Mburrem dhe jam krenare,
qe kam lindur Shqiptare.
Nga do qe te jem me ndjek fati,
se jam Shqiptare, shkurt hesapi !!Post Reply

Return to “Pyetje rreth këtij forumi”