A i besoni ketij fenomeni?

Këtu mund të diskutoni per fenomenet e pashpjegueshme, misterin, fenomenet paranormale, forcat e errëta të natyrës dhe shoqërise njerëzore. Mund të diskutoni dhe për besimet e errëta dhe jo tradicionale.

Moderator: uck_aksh

Post Reply
User avatar
Mallakastrioti
Galactic Member
Galactic Member
Posts: 2934
Joined: Thu Jul 23, 2009 4:23 pm
Gender: Male
Location: Italy
Contact:

A i besoni ketij fenomeni?

Post by Mallakastrioti » Sun Oct 25, 2009 9:35 pm

Te them te drejten nuk para u besoj ketyre gjerave,por hapa syte kur pashe qe kjo keçja ketu nxjerr kristale nga te qaret,lote kristali...

http://www.shekulli.com.al/2009/10/23/m ... stali.html
Image

User avatar
Patush
Grand Star Member
Grand Star Member
Posts: 1360
Joined: Tue Jun 02, 2009 2:12 pm
Gender: Male
Location: With my loved ones, where I belong!

Re: A i besoni ketij fenomeni?

Post by Patush » Tue Nov 24, 2009 2:31 am

GJanat e pa kuptushme apo te pa vertetuara akoma nuk duhet te shikohen me indiference apo te anashkalohen.


Para pak kohesh pata lexuar nje artikull ku ADN-ja e jone mund te jete nje librari misteresh dhe sekretesh.

Prandaj gjaku a shume i vlefshem dhe duhet ruajture me fanatizem te madh.
Liri-A-Vdekje
Qui tacet consentit
Heshtja eshte Hjeksi!

Post Reply

Return to “Bota e misterit, fenomene paranormale”