Page 1 of 1

Pershendetje nga Scion

Posted: Sun Jun 06, 2010 6:48 pm
by Scion
Megjithse regjistruar disa dite perpara, vij ketu si refleks i asaj se c'ndodh ne disa forume te cilet per fat te keq kane ne titull emertimin Shqiptar.
Respekte Dias10, per mesazhin qe me dergoi ...

Scion a.k.a Pinjolli

Quhem Gazmend,

Lind e rrit ne Maqedoni/Kercove ... Banues ne Tirane! Profesioni Senior Graphic Designer

I martuar, se shpejti me dy femije :)

Ju pershendes,

Re: Pershendetje nga Scion

Posted: Sun Jun 06, 2010 6:54 pm
by Mallakastrioti
Mire se vjen ne mesin tone Scion.Ne emer te gjithe Forumit dua te te uroj per gezimin e madh ne familjen tende.I paç me jete pasardhesit e tu. :)

Kalofsh sa me mire ne Forumin Arberia edhe njehere mire se erdhe shqipe.

Re: Pershendetje nga Scion

Posted: Sun Jun 06, 2010 6:56 pm
by Zeus10
Mireserdhe Scion, une jam shume i kenaqur qe disa cuna me nivel dhe patriote si ti nga Maqedonia, jane mbledhur ne kete forum dhe po japin nje kontribut shume te madh. Jam i sigurte qe kete do besh dhe ti.

Re: Pershendetje nga Scion

Posted: Sun Jun 06, 2010 6:59 pm
by Arbëri
Mirese erdhe ne forumin tone!

Re: Pershendetje nga Scion

Posted: Sun Jun 06, 2010 7:14 pm
by Arta
Mirese erdhe Scion, kalofsh sa me mire ketu, dhe urime per familjen tuaj te re! :)

Re: Pershendetje nga Scion

Posted: Mon Jun 07, 2010 3:38 pm
by qiellikaltër
Pershendetje Scion e faleminderit per prezantimin e kendshem! Urime per femijen qe prisni, t'i keni me jete te dy!

Re: Pershendetje nga Scion

Posted: Tue Apr 24, 2012 2:56 pm
by Rina
vij ketu si refleks i asaj se c'ndodh ne disa forume te cilet per fat te keq kane ne titull emertimin Shqiptar.

-haha-

Interesant me disa shqiptare, ankohen per Albushin e te gjithe turr tek forumi i tij, madje edhe me pozita mirembajtese -hahaha-

Nejse pe pershendes veten, masi hyra tek keto tema.

P.S. me kete rast mos te harroj ta permendi edhe Dariusin qe tere ate kontribut e jep atje -iiiii- e jo dikah qe ja kish vlejt se mesa e di une ai eshte kunder Janullatosit, e tere kohen kontribon ne mbajtjen gjalle te asaj faqeje dhe ne rritjen e saj. Mbase ka naj arsye qe une skam arritur ta kuptoje nga shkrimet e tyre.

Ishalla i lexojne qeto qe po i shkruaj. Flm