Page 1 of 2

Pershendetje per te gjithe arberoret e ketij forumi!

Posted: Fri Dec 31, 2010 10:41 pm
by CERMENIKASI
Vendosa te antarsohem ne kete forum sepse me pelqen shume nga permbajtja qe ka.
I takoj mergates vjeter me prejardhje nga Shqipnija.Ma saktesisht jam pjese e brezit te dyte te kesaj mergate dhe kam lindun ketu ne dhe te huej para nji gjysem qindvjetori.
Prejardhja e familjes time asht prej Shqinise se Mesme.
Per fat te keq nuk kam as nji dite shkolle ne gjuhen e ambel shqipe dhe e shkruej shqipen siç e shifni sepse lexim-shkrimin e saj e kam mesue vet pa ndihmen e askujt kur isha ne mosh te re .
Ky forum me pelqen shume edhe nga fakti se ketu nuk lejohen ofendime ne mesin e antareve siç ndodh psh ne nji forum prej nga jam largue dhe ku lejohen ofendime ne baza fetare ne mesin e Shqiptareve!!!

Re: Pershendetje per te gjithe arberoret e ketij forumi!

Posted: Sat Jan 01, 2011 12:58 am
by erix77
mirserdhe dhe gezuar vitin e ri.

P.s.ti qenke per mrekulli ne gjuhen shqipe ka shume te ashtuquajtur gjuhetare qe nuk dine asnje fjale shqip.

Re: Pershendetje per te gjithe arberoret e ketij forumi!

Posted: Sat Jan 01, 2011 1:34 am
by Zeus10
Gezuar Vitin e Ri Cermenikas, qofte nje vit i mbare per Ju.

Re: Pershendetje per te gjithe arberoret e ketij forumi!

Posted: Sat Jan 01, 2011 7:52 am
by CERMENIKASI
Faliminderit per mikpritjen tuej.
2011-ta qofte dhe per ju nji vit i gjithembarshem si dhe per te gjithe "Shqipot" ku do qe gjinden

Re: Pershendetje per te gjithe arberoret e ketij forumi!

Posted: Sat Jan 01, 2011 10:38 am
by Adriana
Cermenikas Mire se erdhe, dhe per shume vjet Gezuar.

Re: Pershendetje per te gjithe arberoret e ketij forumi!

Posted: Sat Jan 01, 2011 11:23 pm
by CERMENIKASI
Faliminderit Adriana.Edhe juve paçi nji vit plote gezime dhe hare.

Re: Pershendetje per te gjithe arberoret e ketij forumi!

Posted: Sun Jan 02, 2011 1:57 am
by Patush
Mire se erdhe Cermenikas dhe gezuar vitin e ri.

Re: Pershendetje per te gjithe arberoret e ketij forumi!

Posted: Sun Jan 02, 2011 9:44 pm
by CERMENIKASI
Faliminderit Patush,edhe une ju uroj per shume vjet vitin e ri,ju plotesofte çdo deshir qe keni!

Re: Pershendetje per te gjithe arberoret e ketij forumi!

Posted: Tue Mar 06, 2012 6:39 pm
by CERMENIKASI
Largohem nga forumi për arsye personale me siguri për nji kohë të gjatë dhe ndoshta përgjithëmonë
Besoj që kam dhanë nji kontribut të vogël sidomos në nënforumin në gjuhën frëngjishte (me aq sa kisha mundësi)

LAMTUMIRE TE GJITHEVE

CERMENIKASI

Re: Pershendetje per te gjithe arberoret e ketij forumi!

Posted: Tue Mar 06, 2012 6:52 pm
by Hymniarber
CERMENIKASI wrote:Largohem nga forumi për arsye personale me siguri për nji kohë të gjatë dhe ndoshta përgjithëmonë
Besoj që kam dhanë nji kontribut të vogël sidomos në nënforumin në gjuhën frëngjishte (me aq sa kisha mundësi)

LAMTUMIRE TE GJITHEVE

CERMENIKASI
Ne emer te gjithe njerezve, qe punojne per kete forum, te falenderoj ne menyre te vecante. Je i mirepritur, ne te gjitha koherat, kur mundesite te te lejojne. Mbece mire miku yne.

Re: Pershendetje per te gjithe arberoret e ketij forumi!

Posted: Tue Mar 06, 2012 8:04 pm
by faon perrovarri
Hymniarber wrote:
CERMENIKASI wrote:Largohem nga forumi për arsye personale me siguri për nji kohë të gjatë dhe ndoshta përgjithëmonë
Besoj që kam dhanë nji kontribut të vogël sidomos në nënforumin në gjuhën frëngjishte (me aq sa kisha mundësi)

LAMTUMIRE TE GJITHEVE

CERMENIKASI
Ne emer te gjithe njerezve, qe punojne per kete forum, te falenderoj ne menyre te vecante. Je i mirepritur, ne te gjitha koherat, kur mundesite te te lejojne. Mbece mire miku yne.
Cermenikas ,urimi im eshte te gezosh perhere shendet te plote ,dhe zoti te jete me ty gjithmone.
Falemnderit kontributit tuaj ,sepse dhe per mua qe nje fije drite.

Re: Pershendetje per te gjithe arberoret e ketij forumi!

Posted: Tue Mar 06, 2012 8:42 pm
by Adriana
CERMENIKASI wrote:Largohem nga forumi për arsye personale me siguri për nji kohë të gjatë dhe ndoshta përgjithëmonë
Besoj që kam dhanë nji kontribut të vogël sidomos në nënforumin në gjuhën frëngjishte (me aq sa kisha mundësi)

LAMTUMIRE TE GJITHEVE

CERMENIKASI


Ishte nje kenaqesi e vecante per ne, duke mos humbur shpresat qe nje dite do rikthehesh perseri ONLINE, te uroj te kesh shendet dhe lumturi.

Re: Pershendetje per te gjithe arberoret e ketij forumi!

Posted: Wed Mar 07, 2012 5:36 am
by Patush
CERMENIKASI wrote:Largohem nga forumi për arsye personale me siguri për nji kohë të gjatë dhe ndoshta përgjithëmonë
Besoj që kam dhanë nji kontribut të vogël sidomos në nënforumin në gjuhën frëngjishte (me aq sa kisha mundësi)

LAMTUMIRE TE GJITHEVE

CERMENIKASI

Une te uroj gjithe te mirat Cermenikas, ishte knaqsi t'kishim n'mesin tone!
Fjala ''pergjithmone'' nuk a Shqiptare aspak prandaj mos e perdore hyq :mrgreen:

Re: Pershendetje per te gjithe arberoret e ketij forumi!

Posted: Wed Aug 08, 2012 8:59 pm
by CERMENIKASI
Mir se ju gjeta përsëri.
Gjendja e randë në të cilën ishja kur u largova nga këtu ,falë Zotit ,u përmirësue pagës dhe u rikthye aty ku ishte mapara andaj vendosa të rikthehem në forumin arbëriaonline.

Re: Pershendetje per te gjithe arberoret e ketij forumi!

Posted: Wed Aug 08, 2012 9:24 pm
by Hymniarber
Cfaredo qe te kete qene ajo, qe demtoi shendetin tuaj, te uroj te jete e shkuar. Te riuroj mireseardhjen dhe me kenaqesi mirepresim mendimet e tua.