Page 1 of 1

Pershendetje Te Gjitheve

Posted: Sat Sep 14, 2013 2:25 am
by GjoNi
Pershendetje Zonja dhe Zoterinj!


Un jam "Gjoni" dhe mora kurajon te rregjistrohem ne kte forum mbushur plot me ATDHEDASHES sic jam dhe vet edhe pse me vones sepse nuk doja te me dilte ashtu sic me doli Forumi-Antishqiptar i Ilia-s Papa-s ne 2006 ku dhe ja perplasa ne ftyre plehres,dhe kuptohet me perjashtuan.

Disa prej jush ju kam lexuar dhe kam ndjekur videot ne youtube, theksoj vecanerisht MALLAKASTRIOTIN,BILDERBERG,NICKVLORA,COMANDANTECRUS, ishin dhe shume te tjere por emrat per momentin nuk ja mbaj mend (DHe i kerkoj falje)

Kuptohet nuk ju kam ndjekur vetem ne youtube, por kam rreth 3-4-vjet qe ju lexoj me kenaqesine me te madhe ktu tek ky forum MADHESHTOR,PUNA DHE KONTRIBUTI JUAJ JANE PER TU ADMIRUAR dhe per kete JU FALENDEROJ.

Me rrespekt GjoNi.

Re: Pershendetje Te Gjitheve

Posted: Sat Sep 14, 2013 8:20 am
by Mallakastrioti
Pershendetjer GjoNi dhe mire se erdhe ne Forumin Arberiaonline.

Re: Pershendetje Te Gjitheve

Posted: Sat Sep 14, 2013 3:59 pm
by Hymniarber
GjoNi wrote:Pershendetje Zonja dhe Zoterinj!


Un jam "Gjoni" dhe mora kurajon te rregjistrohem ne kte forum mbushur plot me ATDHEDASHES sic jam dhe vet edhe pse me vones sepse nuk doja te me dilte ashtu sic me doli Forumi-Antishqiptar i Ilia-s Papa-s ne 2006 ku dhe ja perplasa ne ftyre plehres,dhe kuptohet me perjashtuan.

Disa prej jush ju kam lexuar dhe kam ndjekur videot ne youtube, theksoj vecanerisht MALLAKASTRIOTIN,BILDERBERG,NICKVLORA,COMANDANTECRUS, ishin dhe shume te tjere por emrat per momentin nuk ja mbaj mend (DHe i kerkoj falje)

Kuptohet nuk ju kam ndjekur vetem ne youtube, por kam rreth 3-4-vjet qe ju lexoj me kenaqesine me te madhe ktu tek ky forum MADHESHTOR,PUNA DHE KONTRIBUTI JUAJ JANE PER TU ADMIRUAR dhe per kete JU FALENDEROJ.

Me rrespekt GjoNi.
Mireseerdhe Gjon.
Mallakastrioti ka dhene nje kontribut te cmuar brenda dhe jashte forumit. Bilderberg dhe Nickvlora, kane ndihmuar shume me videot dhe komentet e tyre, ndersa comandatreus, eshte hera e pare qe e degjoj. Keta te fundit ndoshta jane ne forumin tone, por ndoshta kane emra te tjere dhe prandaj une gjej rastin qe ti ftoj te riorganizohemi per te pergatitur materiale te tjera.

Re: Pershendetje Te Gjitheve

Posted: Sat Sep 14, 2013 4:43 pm
by Adriana
Mire se na erdhe Gjoni.