Page 1 of 1

Pershendetje

Posted: Wed Jul 22, 2015 9:19 pm
by Akrepi
Nje miku im me rekomandoi kete forum dhe ju pershendes te gjitheve. Lexova disa nga temat dhe po me pelqejne shume, eshte nje forum shume i mire dhe me te gjitha instrumentet per mesazhe. pune shume te mire keni bere.

Re: Pershendetje

Posted: Mon Jul 27, 2015 8:45 pm
by Mallakastrioti
Mire se vjen ne Forumin Arberiaonline, i nderuar Akrepi.

Re: Pershendetje

Posted: Tue Jul 28, 2015 8:51 pm
by Bylliones
Pershendetje gjithe anetareve te ketij forumi, forum te cilin e ndjek prej disa kohesh dhe qe per mendimin tim eshte nder te paktet ku postohet dhe punohet ne menyre te admirueshme.
Ju pergezoj te gjitheve!

Re: Pershendetje

Posted: Wed Jul 29, 2015 6:58 pm
by Artian
Mire se keni ardhe akrepi dhe bylliones.

Re: Pershendetje

Posted: Fri Aug 07, 2015 7:51 pm
by Aleksandri I Madh
pershendetje jam anetar i ri edhe mua me rekomanduan kte forum te mrekullueshem

Re: Pershendetje

Posted: Fri Aug 07, 2015 7:58 pm
by Adriana
Aleksandri I Madh wrote:pershendetje jam anetar i ri edhe mua me rekomanduan kte forum te mrekullueshem


Mire se erdhe ne Forumin Arberiaonline.

Re: Pershendetje

Posted: Fri Aug 07, 2015 8:00 pm
by Aleksandri I Madh
Adriana wrote:
Aleksandri I Madh wrote:pershendetje jam anetar i ri edhe mua me rekomanduan kte forum te mrekullueshem


Mire se erdhe ne Forumin Arberiaonline.


eshte nder dhe privilegj per mua te jem mes jush ju pershendes te gjitheve rrofte kombi shqiptar

Re: Pershendetje

Posted: Fri Aug 07, 2015 8:09 pm
by Mendi
Pershendetje Leka i Madh, mireserdhe mes nesh.