Page 1 of 1

PARTIA SOCIALISTE 2010

Posted: Fri Mar 05, 2010 6:54 pm
by Hyu
PARTIA SOCIALISTE(E PUNES) 2010

Partia Komuniste 2010
•Edi Rama, i biri i Kristaq Ramës, anëtar i Komitetit Qendror dhe anëtar i presidiumit te Kuvendit Popullor
•Dashamir Peza, i biri i Myslym Pezës, mbante poste të larta në shtetin komunist
•Ilir Gjoni, i biri i Xhelil Gjonit, sekretar i parë i partisë
•Ditmir Bushati,i biri i Sulejman Bushatit,anëtar i Komitetit Qendror të PPSH-së
•Ledi Shamku (Enkelejda Shkreli), mbesa e Hamit Shamkut, anëtar i Komitetit Qendror
•Ilir Beqja, i biri i Hamdi Beqës anëtar i Komitetit Qendror
•Fidel Ylli, nipi i Karaman Yllit, sekretar partie, ministër Arsimi
•Alfred Dalipi, dhëndri i Llambi Gegpriftit, kandidat i Byrosë Politike
•Qemal Minxhozi, i biri i sekretarit të parë në rrethin Mat
•Olta Xhaçka, mbesa e Servet Pëllumbit,"nusja" e Shemsie Kadries(firma piramidale Gjallica)
•Skender Gjinushi,minister arsimi, PSD aleat kryesor i Rames, antiBerishist i terbuar.
•Gramoz Ruci minister i brendshem(autor i masakres se 2-Prillit)ne kohen e komunizmit dhe kriminelit R.Alia.
•Namik Dokle,kryeredaktor i ZP(gollobordas)
•Arta Dade=Aldo Bare etj etj

Re: PARTIA SOCIALISTE 2010

Posted: Wed Sep 08, 2010 11:13 pm
by Patush
Petro hap tema po deshte per saliun dhe pd-ne, dhe mos mbro bindjet tuaja politike duke akuzuar tjeter kend vend e pa vend.

Re: PARTIA SOCIALISTE 2010

Posted: Wed Sep 08, 2010 11:30 pm
by petritkola
Per balance dhe te verteten.

Nena e Bashes, drejtoreshe ne librarin e Komitetit Qendror.

Re: PARTIA SOCIALISTE 2010

Posted: Wed Sep 08, 2010 11:53 pm
by Zeus10
petritkola wrote:Per balance dhe te verteten.

Nena e Bashes, drejtoreshe ne librarin e Komitetit Qendror.
Po, dhe fatin e sa jete njerezish kishte ajo ne dore me librarine e saj?

Re: PARTIA SOCIALISTE 2010

Posted: Thu Sep 09, 2010 12:02 am
by petritkola
Zeus10 wrote:
petritkola wrote:Per balance dhe te verteten.

Nena e Bashes, drejtoreshe ne librarin e Komitetit Qendror.
Po, dhe fatin e sa jete njerezish kishte ajo ne dore me librarine e saj?
Sa per ate edhe Enveri ishte vegel, ne themi se ku ishin.

Re: PARTIA SOCIALISTE 2010

Posted: Thu Sep 09, 2010 12:24 am
by Zeus10
petritkola wrote:
Zeus10 wrote:
petritkola wrote:Per balance dhe te verteten.

Nena e Bashes, drejtoreshe ne librarin e Komitetit Qendror.
Po, dhe fatin e sa jete njerezish kishte ajo ne dore me librarine e saj?
Sa per ate edhe Enveri ishte vegel, ne themi se ku ishin.
Enveri ishte vertet vegel, por nje vegel vrarese, qe percaktonte fatin e te gjitheve poshte tij, dhe sidomos te atyre qe me bindje, nuk deshironin ti sherbenit sistemit. Nuk mund te presesh, qe per shkak te sherbeses qe i ke bere rregjimit ne nivele te parendesishme, te mos kualifikohesh sot per te drejtuar.

Re: PARTIA SOCIALISTE 2010

Posted: Thu Sep 09, 2010 1:52 am
by petritkola
Ketu po reshtohen fakte dhe jo e drejta per te sunduar perseri, por me qe e permende, perse zyrtaret e larte te Hitlerit te mos jene edhe ata qe te jene ne krye te Gjermanise, por ndiqen, vriten burgosen?

Re: PARTIA SOCIALISTE 2010

Posted: Sat Feb 12, 2011 6:51 am
by Orakulli
Ketu po reshtohen fakte dhe jo e drejta per te sunduar perseri, por me qe e permende, perse zyrtaret e larte te Hitlerit te mos jene edhe ata qe te jene ne krye te Gjermanise, por ndiqen, vriten burgosen?
A mund të m’përkthejë ndokush kuptimin e fjalisë së mësipërme?

Re: PARTIA SOCIALISTE 2010

Posted: Wed Dec 07, 2011 5:37 am
by Patush
Orakulli wrote:
Ketu po reshtohen fakte dhe jo e drejta per te sunduar perseri, por me qe e permende, perse zyrtaret e larte te Hitlerit te mos jene edhe ata qe te jene ne krye te Gjermanise, por ndiqen, vriten burgosen?
A mund të m’përkthejë ndokush kuptimin e fjalisë së mësipërme?

Ncuk :shock:

Re: PARTIA SOCIALISTE 2010

Posted: Sat Jun 22, 2013 4:26 pm
by Tomorr
" Te mbash mend eshte aftesia per te mos harruar"

Edi Rama -filozof

Opinion 20.06.2013

Image

Re: PARTIA SOCIALISTE 2010

Posted: Fri Jun 13, 2014 12:12 pm
by rrëqebull
Qeveria i shet Pyllin e Sodës “Petroliferës”
http://gazeta-shqip.com/lajme/2014/06/0 ... roliferes/

Image

Re: PARTIA SOCIALISTE 2010

Posted: Wed Jun 25, 2014 7:48 pm
by rrëqebull
"Statusi kandidat" për skllavërim neo-bolshevik u mor që më 23 qershor 2013.
Qeveria: Do të skedohen aparatet celulare, gjobë 10 mijë lekë kush vonohet
http://www.balkanweb.com/bw_lajme2.php? ... t_comments
SKANDAL MBI SKANDALET!
PAS 2 JAVESH TE GJITHE SHQIPTARET PA ASNJE PERJASHTIM DO TE JENE NE PERGJIM NGA QEVERIA!!!
Dhe per cdo aparat do te paguani edhe nga 1 mije leke te reja, pra do te paguani qe te mbuloni koston e pergjimit!!!
Te nderuar miq!!! Dje ka ndodhur nje nder skandalet me te medha qe mund te kishit imagjinuar pas 23 Qershorit 2013, fiks 1 vit me pas!
Pas 15 ditesh qe te gjithe rilindas dhe demokrate, apatik dhe skeptik, jeni nen pergjim telefonik te Sigurimit te Rilindur te Shtetit!!!
Ju eshte mbajtur sekret e verteta e nje vendimit te Keshillit te Ministrave!
VKM Nr. 354, datë 4.6.2014 PËR NGRITJEN E BAZËS SË TË DHËNAVE IMEI DHE REGJISTRIMIN E NUMRAVE IMEI TË APARATEVE CELULARE, QË PËRDOREN NË RRJETET E SHËRBIMEVE TË KOMUNIKIMEVE TË LËVIZSHME synon qe cdo aparat celular (jo nr telefoni) te regjistrohet prane databazes se Ministrise se Brendshme dhe kjo do te sjelle pergjimin tuaj te plote pa asnje dallim dhe ju nuk keni me shpetim! Cdo bisede personale apo intime, cdo pazar apo hall familjar do te jete nen kontrollin e plote te Edi Rames!!!
Big Brother tashme quhet Edi Rama!!! KJO ESHTE RILINDJA 1 VIT ME PAS!!!
Dhe per kete do te paguani nga xhepi edhe miliona dollare me shume!!!

https://www.facebook.com/STOPpergjimeve ... 1861315977