Page 1 of 1

Friends

Posted: Thu Jul 23, 2009 5:55 pm
by Tomorr
Image

Megjitheqe u ben shume vite qekur u shfaq per here te pare une vazhdoj ta ndjek me endje kete film. Te gjithe aktoret me duken simpatike dhe te vecante.

Re: Friends

Posted: Thu Jul 23, 2009 6:15 pm
by Aulona
Une vetem disa episode kam pare, nuk para i ndjek shume keto lloj filmash. Por kam nje shoqen time qe sidomos kete 'Friends' e ka te xhiruar c'do episod... :D

Re: Friends

Posted: Tue Sep 28, 2010 12:08 pm
by luani86
Edhe une jam nje fans i madh i friends, por koheve te fundit ka filluar te bej boom nje seri e re ne SHBA, The Big Bang Theory qe vleresohet te jete Friends i ri. Personalisht une mendoj qe eshte edhe me e mire se Friends, pasi jane disa skeqe vertete komike.

Re: Friends

Posted: Tue Sep 28, 2010 4:06 pm
by erix77
une i kam te gjitha episodet ne video kasete dhe i kam pare disa here,mund te them me plot goje qe ata jane klasike te sit-comeve.