Page 9 of 9

Re: Pershendetje

Posted: Thu Oct 28, 2010 1:03 am
by Patush

Re: Pershendetje

Posted: Fri Oct 29, 2010 1:24 am
by Strokulli
Pershandetje t'gjith arpneshve qi jan ktu dhë qi ruajn vlerat e tyne dhë qi folin ket gjuh t'lasht.

Re: Pershendetje

Posted: Fri Oct 29, 2010 2:00 am
by Patush
Mire se erdhe i nderuar 8-)

Re: Pershendetje

Posted: Fri Oct 29, 2010 4:19 pm
by Arbëri
Mirse erdhe Strokull Rrokuliqi .

Re: Pershendetje

Posted: Sun Feb 06, 2011 7:24 pm
by Patush

Re: Pershendetje

Posted: Sun Jun 12, 2011 9:46 pm
by Arbëri
Nje pershendetje per PRESPAR qe na ka munguar :)
Re: Pershendetje

Posted: Fri Aug 05, 2011 3:34 pm
by Adriana
Nje pershendetje per te gjithe Kuq e Zi-tRe: Pershendetje

Posted: Wed Dec 21, 2011 6:55 pm
by Adriana
Nje pershendetje per te gjithe Ju !!!


Re: Pershendetje

Posted: Wed Mar 14, 2012 12:11 pm
by Adriana

Re: Pershendetje

Posted: Wed Mar 14, 2012 6:05 pm
by Mallakastrioti
[quote2=]GEZUAR DITEN E VERES...Duke festuar diten e veres ne Mallakaster ( adriana)[/quote2]
....
Te beme kocen (vajzen) tone, se te muarrem per nuse ne ato anet tona :) ...edhe e dime qe do na nderoç -bravo-

(Kam lindur per dite vere edhe une edhe pse regjistrimi i datelindjes ne ate kohe eshte bere nje dite me mbas, por ju uroj edhe une te gjitheve Gezuar kete feste te lashte shqiptare:


Re: Pershendetje

Posted: Wed Mar 14, 2012 9:12 pm
by Adriana
Mallakastrioti wrote:[quote2=]GEZUAR DITEN E VERES...Duke festuar diten e veres ne Mallakaster ( adriana)[/quote2]
....
Te beme kocen (vajzen) tone, se te muarrem per nuse ne ato anet tona :) ...edhe e dime qe do na nderoç -bravo-

(Kam lindur per dite vere edhe une edhe pse regjistrimi i datelindjes ne ate kohe eshte bere nje dite me mbas, por ju uroj edhe une te gjitheve Gezuar kete feste te lashte shqiptare:


:D

Re: Pershendetje

Posted: Wed Mar 14, 2012 9:16 pm
by bardus
Mallakastrioti youtube video qe ke bere thjeshte FANTASTIKE!,gezuar te gjitheve Diten e Veres!

Re: Pershendetje

Posted: Thu Aug 30, 2012 3:11 pm
by Adriana
Jemi ne oret e fundit te muajit gusht, pergatitjet shkollore kan filluar kudo ne shqiperi...

Kete vit do me pelqente ne menyre te vecante te flsinja per ngjarjen me kryesore te ketij viti, per Abetaren e re, e cila ka filluar shperndarjen qe te hene e kesaj jave, si ne shqiperi ashtu edhe ne kosove.


Uroj suksese per te gjithe keta nxenes qe do jene lexuesit e pare te kesaj Abetare dhe te na nderojne ne te ardhmen!!

Re: Pershendetje

Posted: Thu May 16, 2013 1:14 pm
by Sally
Kur afrojne keto dite te Majit me zene ethet -pray- edhe sot -haha-

URIME dhe SUKSESE per te gjithe studentet shqiptar ne provimet e fundvitit!!!

( Majlinda, Mimoza, Xheni, Fatmir dhe Ylli pres pergjigje te mira nga ju, perndryshe -pis- )