Page 3 of 9

Re: Pershendetje

Posted: Sun Jul 26, 2009 5:43 pm
by Ledi
Pershendes te gjithe punetoret dhe antaret e forumit, i uroj pune te mbare, dhe te kalojne sa me mire.

Faleminderit

Re: Pershendetje

Posted: Sun Jul 26, 2009 5:57 pm
by Adriana
Mire se erdhe Ledi, te uroj qe tja kalosh sa me mire ne forumin tone!

Re: Pershendetje

Posted: Sun Jul 26, 2009 11:51 pm
by Hymniarber
Ledi wrote:Pershendes te gjithe punetoret dhe antaret e forumit, i uroj pune te mbare, dhe te kalojne sa me mire.

Faleminderit
Mireseerdhe dhe bashkebisedim te kendshem.

Re: Pershendetje

Posted: Mon Jul 27, 2009 12:26 am
by uck_aksh
edhe nje her pershendetje mbase lexova kerkesen e juaj qe te jet te gjith user barat e njejt un u mundova ti baj nese duhet edhe per ndonje antar apo per qdo kend vetem tregoni ja merrni secili
shpresoj se do tju pelqejn

Image

Image

Image


Image

Image


Image

Image

Image

Image

Image

Image

Re: Pershendetje

Posted: Mon Jul 27, 2009 1:24 pm
by Adriana
Hymniarber: Me kenaqesi njoftojme se ALBPelasgian caktohet ne detyren e Global Moderatorit.Urime ALBPelasgian per caktimin ne detyren e ''Global Moderatorit''

Re: Pershendetje

Posted: Tue Jul 28, 2009 6:39 pm
by ALBPelasgian
Ju falemnderit shume miqte e mi per detyren e besuar! Do te mundohem te jem perhere ne lartesine e duhur!

Re: Pershendetje

Posted: Wed Jul 29, 2009 1:05 am
by Patush
Pershendes te gjitheRe: Pershendetje

Posted: Fri Jul 31, 2009 1:00 am
by uck_aksh

Re: Pershendetje

Posted: Fri Jul 31, 2009 1:08 am
by Arta
^^^Te lumshin duart uck_aksh, ke bere nje pune te bukur... :)

Re: Pershendetje

Posted: Fri Jul 31, 2009 3:24 am
by Hymniarber
uck_aksh wrote:
Si gjithmone i veçante, falemnderit.

Re: Pershendetje

Posted: Sat Aug 01, 2009 2:22 pm
by Adriana
Per Mallakstriotin

Dua te te uroj per kete video Mallakastriotin ( Moderatorin tone ) qe rastesisht ne Youtube duke degjuar kenge per Shqiperin me doli dhe kjo video qe eshte e punuar nga Ty, me te vertet qe paske nje pasion te vecant, Urime


Re: Pershendetje

Posted: Mon Aug 03, 2009 12:43 am
by uck_aksh
Image

Re: Pershendetje

Posted: Mon Aug 03, 2009 8:18 pm
by Patush
uck_aksh wrote:Image
Wow vella me fal se e pave kete postim me vonese.


Te falenderoj shume :0)

Re: Pershendetje

Posted: Mon Aug 03, 2009 8:25 pm
by Hymniarber
Kam nje verrejtje. Avataret jane shume te gjere, duhen ngushtuar pak qe mos te krijojne disproporcion me te tjerat.

Re: Pershendetje

Posted: Mon Aug 03, 2009 8:30 pm
by Patush
Hymniarber wrote:Kam nje verrejtje. Avataret jane shume te gjere, duhen ngushtuar pak qe mos te krijojne disproporcion me te tjerat.

A je i mundur tjau rregullosh madhesine avatareve dhe fotove automatikishte ?