Page 4 of 9

Re: Pershendetje

Posted: Mon Aug 03, 2009 8:50 pm
by Hymniarber
Patush wrote:
Hymniarber wrote:Kam nje verrejtje. Avataret jane shume te gjere, duhen ngushtuar pak qe mos te krijojne disproporcion me te tjerat.

A je i mundur tjau rregullosh madhesine avatareve dhe fotove automatikishte ?
Jo sepse ato nuk jane jpg por gif. Por ate lehtesisht mund ta bej uçk-aksh-ja.

Re: Pershendetje

Posted: Tue Aug 04, 2009 1:24 pm
by uck_aksh
Hymniarber wrote:
Patush wrote:
Hymniarber wrote:Kam nje verrejtje. Avataret jane shume te gjere, duhen ngushtuar pak qe mos te krijojne disproporcion me te tjerat.

A je i mundur tjau rregullosh madhesine avatareve dhe fotove automatikishte ?
Jo sepse ato nuk jane jpg por gif. Por ate lehtesisht mund ta bej uçk-aksh-ja.
nuk esht problem esht nje pun qe ka zgjedhje
ja ku jan me format me te vogel

Image

Image

Image

Re: Pershendetje

Posted: Tue Aug 04, 2009 5:38 pm
by Patush
T'falemners.

Re: Pershendetje

Posted: Fri Aug 07, 2009 2:23 pm
by Adriana
Dua te pershendes shoket e stafit, dhe gjithashtu anetaret e forumit. Per arsye shendetesore kam qen dhe jam akoma e pa afte per pjesmarrjen ne forum, shpresoj qe se shpejti kthehem midis Jush.


Faleminderit.

Re: Pershendetje

Posted: Tue Aug 18, 2009 7:41 pm
by Maximus
kalimthi sonte ketej me deshiren te pershendes tek Arberiaonline, anetaret dhe stafin duke ju deshiruar pune dhe diskutime te mbara, e nje pershendetje te veçante kam per anetaren Aulona.

Uroj te ja kaloni bukur!

Re: Pershendetje

Posted: Tue Aug 18, 2009 7:58 pm
by Aulona
Maximus wrote:kalimthi sonte ketej me deshiren te pershendes tek Arberiaonline, anetaret dhe stafin duke ju deshiruar pune dhe diskutime te mbara, e nje pershendetje te veçante kam per anetaren Aulona.

Uroj te ja kaloni bukur!

Maximus mire se erdhe, dhe deshirojme qe t'ja kalosh sa me mire ketu, duke kontirubuar me mendimet e tua :)

Re: Pershendetje

Posted: Tue Aug 18, 2009 7:59 pm
by alfeko sukaraku
mire se erdhe Maksime...qenke fringo fare.

Re: Pershendetje

Posted: Tue Aug 18, 2009 8:05 pm
by Maximus
Aulona e alfeko sukaraku, mire se ju gjeta dhe me vjen mire qe ju shoh ketej.

Do te takohemi edhe ketu, vetem sa ti vjedhe nga koha ndonje çast -haha-

Re: Pershendetje

Posted: Tue Aug 18, 2009 9:35 pm
by alfeko sukaraku
gjithmon je i mirpritur Maksime.

Re: Pershendetje

Posted: Wed Aug 19, 2009 12:54 am
by Patush
Maximus wrote:kalimthi sonte ketej me deshiren te pershendes tek Arberiaonline, anetaret dhe stafin duke ju deshiruar pune dhe diskutime te mbara, e nje pershendetje te veçante kam per anetaren Aulona.

Uroj te ja kaloni bukur!

Mire se erdhe Muximus, na kena me ja kalu mire vetem kur te jesh ti i pranishem.

Re: Pershendetje

Posted: Wed Aug 19, 2009 3:09 am
by Hymniarber
Mire se erdhe Maximus, jam i sigurte qe do gjesh dhe shoke te tjere mes nesh.

Re: Pershendetje

Posted: Fri Aug 28, 2009 1:25 pm
by Sally
Sally wrote:ehe..mbaroi dhe shkolla me sukses -winer- , gjithashtu uroj qe dhe Ju ta keni mabaruar me sukses dhe pushime te mbara!


-eek- Me duket sikur e kam postuar dije kete postim, po ne te vertet nuk eshte ashtu :oops:
Tani me duhet te them po pergatitemi per vitin shkollor, pershendes te gjithe moshataret e mi dhe Ju uroj nje vit te mbar me plot sukses!


Re: Pershendetje

Posted: Fri Aug 28, 2009 1:33 pm
by Patush
Sally wrote:
Sally wrote:ehe..mbaroi dhe shkolla me sukses -winer- , gjithashtu uroj qe dhe Ju ta keni mabaruar me sukses dhe pushime te mbara!


-eek- Me duket sikur e kam postuar dije kete postim, po ne te vertet nuk eshte ashtu :oops:
Tani me duhet te them po pergatitemi per vitin shkollor, pershendes te gjithe moshataret e mi dhe Ju uroj nje vit te mbar me plot sukses!


Sa kohe kisha pa e ndigju kyt kange, te flm sally :)

Re: Pershendetje

Posted: Sun Aug 30, 2009 7:00 pm
by Hymniarber
Nje pershendetje per te gjithe anetaret e forumit:


Re: Pershendetje

Posted: Sun Aug 30, 2009 7:11 pm
by Arta
^^^Faleminderit Hymniarber, shume kenge e bukur dhe kuptimplote. Sa here e degjoj aq me teper me pelqen.