Page 5 of 9

Re: Pershendetje

Posted: Thu Sep 03, 2009 10:08 am
by Sally
ps:@ djemve

MOS GABO TE REAGOSH APO TJU FLASESH VAJZAVE NE ATE MENYRE, PERNDRYSHE, dora do te jete shoku i jot i vetem.[/quote
per "Doren e ngrohte" e ke fjalen?


lol :mrgreen:

Medndoj qe 3 / 4 postimet e mesiperme duhen fshir, gjithashtu mendoj qe temat duhen respektuar qofshin per histori / gjeografi o qofshin per pershendetje / muzik. Gjeni vendin e duhur ku mund te beni pershendetje dhe keshilla te tilla.

Re: Pershendetje

Posted: Sun Sep 20, 2009 9:46 pm
by IllyriankinG
Përshëndetje për të gjithë forumistat këtu!

Re: Pershendetje

Posted: Mon Sep 21, 2009 1:35 pm
by Sally
IllyriankinG wrote:Përshëndetje për të gjithë forumistat këtu!


Pershendetje IllyriankinG, dhe mire se erdhe!

Re: Pershendetje

Posted: Mon Sep 21, 2009 3:46 pm
by IllyriankinG
Mirë se ju gjeta Sally!
Dhe ju mbylleni atë librin se ju ranë sytë duke lexuar! :p

Re: Pershendetje

Posted: Mon Sep 21, 2009 4:01 pm
by Sally
IllyriankinG wrote:Mirë se ju gjeta Sally!
Dhe ju mbylleni atë librin se ju ranë sytë duke lexuar! :p


Jo Jo, me pelqen te lexoj,lexoj dhe kur nuk ka drita -hahaha- -hahaha-

Re: Pershendetje

Posted: Sun Sep 27, 2009 4:47 am
by ArtaDoja te pershendesja te gjithe antaret dhe vizitoret me kete kenge Arbereshe..... :)

Re: Pershendetje

Posted: Sun Oct 11, 2009 3:47 pm
by Sally
Dua te uroj dhe te pershendes sot te gjithe "studentet" me rastin e vitit te ri akademik qe fillon neser, ne vecanti: Almen nga Mallakastra, Sokolin nga Tirana, Gazmendin nga Berati, dhe Ndreken nga Puka.


Re: Pershendetje

Posted: Mon Oct 12, 2009 4:47 am
by IllyriankinG
Përshëndes mikun tim alfeko_sukaraku!
;)

Re: Pershendetje

Posted: Tue Oct 13, 2009 11:31 pm
by IllyriankinG
Përshëndes Aulonën.

Re: Pershendetje

Posted: Wed Oct 14, 2009 3:11 am
by Aulona
IllyriankinG wrote:Përshëndes Aulonën.
Faleminderit IllyriankinG, gjithashtu... :)

Re: Pershendetje

Posted: Fri Nov 20, 2009 10:01 pm
by Arbëri
Përshëndetje për të gjithë forumistat .

Re: Pershendetje

Posted: Fri Nov 20, 2009 10:07 pm
by Arta
Arbëri wrote:Përshëndetje për të gjithë forumistat .

Mirese erdhe Arberi, t'ja kalosh sa me mire ketu. :) Mos u fut tek politika.... :lol: bej shaka.

Re: Pershendetje

Posted: Fri Nov 20, 2009 10:35 pm
by Hymniarber
Arbëri wrote:Përshëndetje për të gjithë forumistat .
Mireserdhe, Arberi.

Re: Pershendetje

Posted: Fri Nov 20, 2009 10:36 pm
by Arbëri
Ju falëmnderit :)

Re: Pershendetje

Posted: Wed Dec 02, 2009 3:49 am
by Arta


U pershendes me vallen e Shqipeve.... :)