Arberiaonline sot shenon 3-vjetorin

Këtu mund të përshëndesni anëtarët e tjerë të forumit, miq dhe të dashur, mund të uroni personat që ju dëshironi për ngjarje të caktuara si festa, martesa ditëlindje etj.

Moderator: bardus

Post Reply
User avatar
Adriana
Universe Member
Universe Member
Posts: 3210
Joined: Tue Jun 02, 2009 3:34 pm
Gender: Female
Location: Giethoorn (Nederland)
Contact:

Arberiaonline sot shenon 3-vjetorin

Post by Adriana » Sat Jun 02, 2012 8:12 am

Sot data 2-Qershor 2012 shenon plot 3-vjetorin e themelimit dhe hapjen e forumit tone.

Une personalisht falenderoj ne menyre te vecante shoket e stafit qe me dhane mundesine te jem pjesmarrese e ketij kuvendi arberor , gjithashtu falenderoj te gjithe antaret per mbeshtetjen me punen e tyre qe kane dhuruar ne kete forum.

Urime Arberiaonline, dhe sukese ne te ardhmen!
Jam fisnike e kam zemren gure,
si Shqiponja ne flamure.
Mburrem dhe jam krenare,
qe kam lindur Shqiptare.
Nga do qe te jem me ndjek fati,
se jam Shqiptare, shkurt hesapi !!User avatar
ALBPelasgian
Galactic Member
Galactic Member
Posts: 2113
Joined: Sun Jun 28, 2009 7:57 pm
Gender: Male
Location: Prishtinë (Prima Justiniana)
Contact:

Re: Arberiaonline sot shenon 3-vjetorin

Post by ALBPelasgian » Sat Jun 02, 2012 9:40 am

Urime te gjitheve! :)
Ne sot po hedhim faren me emrin Bashkim,
Qe neser te korrim frutin me emrin Bashkim!

erix77
Star Member
Star Member
Posts: 543
Joined: Sat Aug 14, 2010 8:23 am
Gender: Male
Location: Tirana

Re: Arberiaonline sot shenon 3-vjetorin

Post by erix77 » Sat Jun 02, 2012 1:54 pm

urime Arberi.
Dhe e bëmë me besa besën ja të rrojmë ja të vdesëm!

Ishte thënë prej Zotit që të nderohen armët e Shqipërisë!

Rina
Honored Member
Honored Member
Posts: 369
Joined: Thu Feb 23, 2012 10:03 pm
Gender: Female

Re: Arberiaonline sot shenon 3-vjetorin

Post by Rina » Sat Jun 02, 2012 2:05 pm

Urime urime per 3 vjetorin

User avatar
Hymniarber
Star Member
Star Member
Posts: 988
Joined: Tue Jun 02, 2009 5:04 am
Gender: Male
Location: Arbëria

Re: Arberiaonline sot shenon 3-vjetorin

Post by Hymniarber » Sat Jun 02, 2012 2:25 pm

Une dua te falenderoj gjithe anetaret dhe sidomos pjesetaret e stafit, qe kane sjelle materiale aq te vyera ne favor te historise dhe kultures sone. Kjo eshte nje shenje e pashlyeshme, qe shpirti yne ka bere ne emer te atdheut qe na bashkon dhe na ben krenar. Falemnderit te gjitheve.
Image
Fere libenter homines id quod volunt credunt

User avatar
ErjonH.
Poster Grande Member
Poster Grande Member
Posts: 219
Joined: Tue Apr 13, 2010 5:56 pm
Gender: Male

Re: Arberiaonline sot shenon 3-vjetorin

Post by ErjonH. » Sat Jun 02, 2012 7:14 pm

Urime per trevjetorin te gjithe atyre qe kan kontribuar ne kete forum, shpresoje qe ne te ardhem te rritet numri i antareve dhe kontribuseve.

User avatar
Patush
Grand Star Member
Grand Star Member
Posts: 1360
Joined: Tue Jun 02, 2009 2:12 pm
Gender: Male
Location: With my loved ones, where I belong!

Re: Arberiaonline sot shenon 3-vjetorin

Post by Patush » Sun Jun 03, 2012 11:39 am

Urime te gjithve dhe jete gjatesi qellimit tone!
Liri-A-Vdekje
Qui tacet consentit
Heshtja eshte Hjeksi!

User avatar
Mallakastrioti
Galactic Member
Galactic Member
Posts: 2934
Joined: Thu Jul 23, 2009 4:23 pm
Gender: Male
Location: Italy
Contact:

Re: Arberiaonline sot shenon 3-vjetorin

Post by Mallakastrioti » Sun Jun 03, 2012 3:23 pm

Urime sitit Arberiaonline, anetareve si dhe stafit drejtues.
Image

Post Reply

Return to “Përshëndetje dhe urime”