Gezuar 100-Vjetorin e Pavaresise

Këtu mund të përshëndesni anëtarët e tjerë të forumit, miq dhe të dashur, mund të uroni personat që ju dëshironi për ngjarje të caktuara si festa, martesa ditëlindje etj.

Moderator: bardus

Post Reply
User avatar
Hymniarber
Star Member
Star Member
Posts: 988
Joined: Tue Jun 02, 2009 5:04 am
Gender: Male
Location: Arbëria

Gezuar 100-Vjetorin e Pavaresise

Post by Hymniarber » Tue Nov 27, 2012 5:19 pm

Image
Image
Fere libenter homines id quod volunt credunt

User avatar
Mallakastrioti
Galactic Member
Galactic Member
Posts: 2934
Joined: Thu Jul 23, 2009 4:23 pm
Gender: Male
Location: Italy
Contact:

Re: Gezuar 100-Vjetorin e Pavaresise

Post by Mallakastrioti » Tue Nov 27, 2012 5:51 pm

Gezuar 100-Vjetorin dhe me nje Shqiperi Etnike, pa kufije Londineze!

Image
Image

User avatar
ALBPelasgian
Galactic Member
Galactic Member
Posts: 2113
Joined: Sun Jun 28, 2009 7:57 pm
Gender: Male
Location: Prishtinë (Prima Justiniana)
Contact:

Re: Gezuar 100-Vjetorin e Pavaresise

Post by ALBPelasgian » Wed Nov 28, 2012 10:51 am

Urime vellezer e motra 100 vjetori i Pavaresise Kombetare! Urime per cdo shqiptar nga Tregu i Ri gjer n'Preveze! Ky bashkim shpirteror le te behet edhe bashkim politik ne nje shtet te njesuar kombetar!
Ne sot po hedhim faren me emrin Bashkim,
Qe neser te korrim frutin me emrin Bashkim!

User avatar
Zeus10
Grand Fighter Member
Grand Fighter Member
Posts: 4185
Joined: Thu Jun 04, 2009 6:46 pm
Gender: Male
Location: CANADA
Contact:

Re: Gezuar 100-Vjetorin e Pavaresise

Post by Zeus10 » Sat Nov 28, 2015 2:41 pm

Gezuar 103 Vjetorin e Pavaresise:

Image
Image
The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing

Prespar
Regular Member
Regular Member
Posts: 99
Joined: Thu Sep 09, 2010 6:35 pm
Gender: Male
Location: Chicago

Re: Gezuar 100-Vjetorin e Pavaresise

Post by Prespar » Sat Nov 28, 2015 5:48 pm

Ju uroj diten e pavaresise


Image

User avatar
Adriana
Universe Member
Universe Member
Posts: 3210
Joined: Tue Jun 02, 2009 3:34 pm
Gender: Female
Location: Giethoorn (Nederland)
Contact:

Re: Gezuar 100-Vjetorin e Pavaresise

Post by Adriana » Sun Nov 29, 2015 12:47 am

Gezuar 103-Vjetorin per te gjithe Shqiptaret kudo qe ndodhen.
Jam fisnike e kam zemren gure,
si Shqiponja ne flamure.
Mburrem dhe jam krenare,
qe kam lindur Shqiptare.
Nga do qe te jem me ndjek fati,
se jam Shqiptare, shkurt hesapi !!User avatar
Hymniarber
Star Member
Star Member
Posts: 988
Joined: Tue Jun 02, 2009 5:04 am
Gender: Male
Location: Arbëria

Re: Gezuar 104-Vjetorin e Pavaresise

Post by Hymniarber » Mon Nov 28, 2016 3:34 pm

Gezuar 104 Vjet Pavaresi:

Image

Le ta perdorim lirine tone, si liri te te gjithe shqiptareve, duke lene menjane materializmin dhe grykesine.
Image
Fere libenter homines id quod volunt credunt

COB
Junior Member
Junior Member
Posts: 5
Joined: Mon Nov 21, 2016 8:14 pm
Gender: Male

Re: Gezuar 100-Vjetorin e Pavaresise

Post by COB » Tue Nov 29, 2016 12:58 am

Gëzuar Dita e Flamurit! Shqiperi Etnike !

Post Reply

Return to “Përshëndetje dhe urime”