Arberiaonline sot shenon 4-vjetorin

Këtu mund të përshëndesni anëtarët e tjerë të forumit, miq dhe të dashur, mund të uroni personat që ju dëshironi për ngjarje të caktuara si festa, martesa ditëlindje etj.

Moderator: bardus

Post Reply
User avatar
Adriana
Universe Member
Universe Member
Posts: 3210
Joined: Tue Jun 02, 2009 3:34 pm
Gender: Female
Location: Giethoorn (Nederland)
Contact:

Arberiaonline sot shenon 4-vjetorin

Post by Adriana » Sun Jun 02, 2013 2:56 pm

Si cdo vit edhe kete vit per te katren here falenderoj personalisht forumin ARBERIAONLINE (administratoret) qe me dhane mundesine te jem pjestare e stafit ne kete forum. Gjithashtu ne menyre te vecante falenderoj te gjithe anetaret qe me mirekuptimin e tyre, kemi bashekbiseduar per cdo teme qe eshte folur ne kete forum gjate ketyre kater viteve.

Ky forum tashme me ka dhuruar gjen me te shtrejnte qe emigrimi ma kish rrembyer ( shkollen shqipe ), ne kete forum kam bere gabimet e para, ne kete forum kam mesuar ato qe Prinderit nuk me kishin mesuar ende per vendelindjen, pra tashme nuk ndjehem nje emigrante e humbur, por nje emigrante shqiptare krenare.


2-Qershori per mua permbledh te gjitha festat qe festohen nga ne shqiptaret... URIME ARBERIAONLINE -loveyou-
Jam fisnike e kam zemren gure,
si Shqiponja ne flamure.
Mburrem dhe jam krenare,
qe kam lindur Shqiptare.
Nga do qe te jem me ndjek fati,
se jam Shqiptare, shkurt hesapi !!User avatar
Hymniarber
Star Member
Star Member
Posts: 988
Joined: Tue Jun 02, 2009 5:04 am
Gender: Male
Location: Arbëria

Re: Arberiaonline sot shenon 4-vjetorin

Post by Hymniarber » Sun Jun 02, 2013 5:56 pm

Falemnderit Adriana, per kete urim kaq te bukur.
Image
Fere libenter homines id quod volunt credunt

Post Reply

Return to “Përshëndetje dhe urime”