"Moreover, you scorned our people, and compared the Albanese to sheep, and according to your custom think of us with insults. Nor have you shown yourself to have any knowledge of my race. Our elders were Epirotes, where this Pirro came from, whose force could scarcely support the Romans. This Pirro, who Taranto and many other places of Italy held back with armies. I do not have to speak for the Epiroti. They are very much stronger men than your Tarantini, a species of wet men who are born only to fish. If you want to say that Albania is part of Macedonia I would concede that a lot more of our ancestors were nobles who went as far as India under Alexander the Great and defeated all those peoples with incredible difficulty. From those men come these who you called sheep. But the nature of things is not changed. Why do your men run away in the faces of sheep?"
Letter from Skanderbeg to the Prince of Taranto ▬ Skanderbeg, October 31 1460

Fshirja e posteve.

Këtu mund të postoni vërejtjet tuaja, në rastet kur mendoni se moderimi karshi jush ka qenë i padrejtë, tendecioz dhe i njëanshem. Por, kujdes gjuhen që përdorni karshi moderatorëve. Vërejtja me një gjuhë e ashpër, nuk do të konsiderohet. Postoni këshillat tuaja dashamirëse, për të përmirësuar cilësine e forumit dhe mënyrën e moderimit.
Sturmgewehr
Member
Member
Posts: 42
Joined: Thu Aug 06, 2009 12:02 pm
Gender: Male

Fshirja e posteve.

#1

Post by Sturmgewehr » Sat Jan 30, 2010 10:18 am

Pse moderatoret ma kan fshir gjith postin edhe me cfar te drejt ????????????

Postin ke tema Gjenetika Shqiptare.

une postova nje post te gjat dhe shum infomativ dikush e ka fshir kete post.

i lutem ati Moderatori qe e ka fshir postin ta ketheje postin prap.

Radhen tjeter nese duani te me fshini post me mire bemeni PERMANENT BAN

Kjo tregon shkallen e lart te disrespektit ndaj antarve te keti forumi qe vin edhe mundoen ti shprehin mendimet e veta edhe me ne fund i fshien posteve.

Kjo nuk na ndodh as ne forumet Sllave.

Nese posti im permban dicka qe nuk duet ju lutem bemeni verejtje dhe un do e permirsoj dhe jo ta fshini ose ne vend ta fshin imund ta moderoni ke pjeset ku ju medoni qe nuk duet te egzistojn.


KTHEHENI POSTIN ATIE KU ISHTE.

User avatar
ALBPelasgian
Galactic Member
Galactic Member
Posts: 2113
Joined: Sun Jun 28, 2009 7:57 pm
Gender: Male
Location: Prishtinë (Prima Justiniana)
Contact:

Re: Fshirja e posteve.

#2

Post by ALBPelasgian » Sat Jan 30, 2010 12:33 pm

Sturmgewehr, edhe pse jam Global Moderator nuk e kam idenë se kush e fshiu postin tuaj. Mirëpo, do të përpiqem të bëj çmos për ta rikthyer atë, nëse është fshirë siç po thua.

Sturmgewehr, respekti është i njejtë për të gjithë anëtarët. Secili antar është i shtrenjtë për ne, sepse unë e di ç'kam hequr për të grumbulluar anëtarë këtu.
Ne sot po hedhim faren me emrin Bashkim,
Qe neser te korrim frutin me emrin Bashkim!

Sturmgewehr
Member
Member
Posts: 42
Joined: Thu Aug 06, 2009 12:02 pm
Gender: Male

Re: Fshirja e posteve.

#3

Post by Sturmgewehr » Sat Jan 30, 2010 3:03 pm

ALBPelasgian wrote:Sturmgewehr, edhe pse jam Global Moderator nuk e kam idenë se kush e fshiu postin tuaj. Mirëpo, do të përpiqem të bëj çmos për ta rikthyer atë, nëse është fshirë siç po thua.

Sturmgewehr, respekti është i njejtë për të gjithë anëtarët. Secili antar është i shtrenjtë për ne, sepse unë e di ç'kam hequr për të grumbulluar anëtarë këtu.

Ndonje Moderator e fshivi postin tim qe me mori 15 minuta per ta shkruar, posti im ishte perplot informata relevante kam perdorur fakte shkencore ne postin tim kurse vjen donje moderator edhe pershkak se un ne postin tim kam perdorur ironi ndaj nje forumciu ma fshin postin KOMLPET edhe pse 95% e postin ka qen shum shkencore.

ME MIR DO KISHA PREFERUAR NJE BAN PERMANENT SESA TE ME FSHIEN POSTET TE CILAT ME KAN MAR 10 deri 15 Minuta, un shkruaj poste vetem kur e shofi te arsyshme edhe bej cmos qe te jem me objektiv.

nese posti im permban ofendime direkte ose dicka tjeter do ishte mire qe moderatori ose administratori te me permende ose te ma terhiqte vemendjen ose ta MODERONTE postin dhe jo ta fshije komplet nji post.

Posti ishte ke tema Gjenetika Shqiptare dhe e kisha QUOT-uar antarin mbi mua.


Postet nuk duen e fshihen, ose jep verejtje ose Moderoje postin ose PERMANENT BAN.

Mua postet uk mi kan fshi neper forume Sllave kurse dikushi mer guximin edhe te drejten te fshije postin tim qe me ka mar mjaft koh, deri sa un jam ne ket forum edhe i dedikoj koh keti forumit kjo do te thot se un kam shum respekt ndaj Antarev te DItur edhe te matur te keti forumi, un skam erdhur me qellim qe ta bej SPAM forumin ose te perhap propagand Anti shqiptare dhe dezinformata.

un jam duke u munduar ta bind at antarin ke Gjenetika Shqiptare se eshte i dezinformuar edhe mos perhape dezinformata se dikush do ti lexoje do komentoje neper forume te tjera gjera qe skan cka bejn fare me temen.

Brem kur vjen Puna ke Gjenetika edhe Antropologjija jam mjaft i informuar edhe kam qef te diskutoj.

Antari ke tema GJENTIKA SHQIPTARE eshte duke perhapur dezinformata dhe fakte te rrejshme non stop edhe une me at jemi duke diskutuar.

Posti te vije ne vend.

Kolivilor
Senior Member
Senior Member
Posts: 123
Joined: Tue Nov 03, 2009 9:19 pm
Gender: Male

Re: Fshirja e posteve.

#4

Post by Kolivilor » Sat Jan 30, 2010 7:46 pm

Antari ke tema GJENTIKA SHQIPTARE eshte duke perhapur dezinformata dhe fakte te rrejshme non stop edhe une me at jemi duke diskutuar.
Pikërisht kjo është fyerja që ma adreson mua, duke qenë se ti nuk ke të drejtë të jesh i sigurtë për gjëra para 50.000 viteve, e nga ana tjetër të më thuash se po gënjej.

Unë nuk po përhap dezinformata por po jap mendimin tim bazuar në fakte.

Ti je bërë dogmatik duke iu bindur 100% një teorie dhe duke i sharë e ofenduar gjithë anëtarët tjerë që janë kundër teorisë tënde.

Teoria jote nuk është e vetmja, as kryesorja, as e vërteta absolute.

Sturmgewehr
Member
Member
Posts: 42
Joined: Thu Aug 06, 2009 12:02 pm
Gender: Male

Re: Fshirja e posteve.

#5

Post by Sturmgewehr » Sun Jan 31, 2010 12:38 am

Kolivilor wrote:
Antari ke tema GJENTIKA SHQIPTARE eshte duke perhapur dezinformata dhe fakte te rrejshme non stop edhe une me at jemi duke diskutuar.
Pikërisht kjo është fyerja që ma adreson mua, duke qenë se ti nuk ke të drejtë të jesh i sigurtë për gjëra para 50.000 viteve, e nga ana tjetër të më thuash se po gënjej.

Unë nuk po përhap dezinformata por po jap mendimin tim bazuar në fakte.

Ti je bërë dogmatik duke iu bindur 100% një teorie dhe duke i sharë e ofenduar gjithë anëtarët tjerë që janë kundër teorisë tënde.

Teoria jote nuk është e vetmja, as kryesorja, as e vërteta absolute.
leni keto diskutime per at tem.

Fakte nuk kam pa prej tete bile asnji fakt.

Kjo tem nuk esht per at

Sturmgewehr
Member
Member
Posts: 42
Joined: Thu Aug 06, 2009 12:02 pm
Gender: Male

Re: Fshirja e posteve.

#6

Post by Sturmgewehr » Sun Jan 31, 2010 12:50 am

MODERATORI wrote:

Ne lidhje me ankesen tuaj -

Te gjitha postimet tuaja dhe te 'Kolivilor' ne kete teme jane pastruar nga komente personale dhe fyese te cilat vetem e demtojne imazhin dhe integritetin e kuvendit arberor, si dhe ulin kredibilitetin e juaj ne sy te tjereve !
Ky pastrim i imi eshte bere duke humbur kohe dhe energji deri ne ate pike kur eshte tejkaluar toleranca ime dhe eshte dhene verejtja e fundit qe postimet me keso komente do te zhduken ne pergjithesi. Kjo verejtje e imja eshte injoruar perseri. Postimi juaj nuk do te publikohet.


Qetesohu bashkatdhetar se ketu nuk je ne front dhe anetaret e tjere te forumit nuk i ke armiq !o vlla ti me ke te drejt e fshin postin tim qe me ka mar mua koh ta shkruaj edhe qe eshte perplot me informata.

ti nuk dhe verejte as pak

i fshive postet edhe eshte hera e dyt qe po mi fshin postin pa dhen asnji VEREJTJE.

Heren e par i fshive dy poste edhe timin edhe te ati pa dhen asnji verejtje e dhe verejtjen mbasi e ke fshir postin.

ti nuk ke pas asnjer problem me mua se kjo eshte era e par qe une hy ne diskutim te thell ne nje tem heret e tjera kam qen vezhgus edhe maksimum kam shkruajtur 3 reshta.

nuk e di si e mer te drejten ti te ma fshish gjith postin pa mar parasysh a eshtre posti im a i dikujt tjetrit, ai post me ka mar koh edhe un kam postuar informata, ofendime kemi pas po ofendimet kan qen minimale nuk kemi perdor fjal Vulgare edhe mund lirisht edhe deshmitar eshte vet KOLIVILORI ne skemi qen vulgar qe te marish ti ashtu masa rigoroze per te fshir nje post komplet i cili ka qen i gjat sa nje faqe full.

te lutem ketheje postin ne vendin ku ishte.

nese e shofish se ka ofendime ti na jep verejtje dhe en i fshim automatikisht ose edhe ti ke mundesin qe ta EDIT-osh postin nga ana jote por jo ta fshijsh.

POSTIN KETHEJE NE VEND KU ISHTE, TE LUTEM

OPTIMUS SILENS
Regular Member
Regular Member
Posts: 50
Joined: Wed Nov 25, 2009 11:38 pm
Gender: Male

Re: Fshirja e posteve.

#7

Post by OPTIMUS SILENS » Mon Feb 01, 2010 12:08 am

ALBPelasgian wrote:Sturmgewehr, edhe pse jam Global Moderator nuk e kam idenë se kush e fshiu postin tuaj. Mirëpo, do të përpiqem të bëj çmos për ta rikthyer atë, nëse është fshirë siç po thua.

Sturmgewehr, respekti është i njejtë për të gjithë anëtarët. Secili antar është i shtrenjtë për ne, sepse unë e di ç'kam hequr për të grumbulluar anëtarë këtu.
NJEJTA GJE ME NDODHI MUA E KISHA UN FAJIN KISHA BERA NJE POSTER PER NJE SITE E CILLA E KISHTE POSTUAR ME PARA ARTA POR UN NUK E DIJA EDHE KUR E VSHINTE UN E POSTOJA PRAP E DIJA QE BERI GABIM SISTEMI POR PRAP U FSHIH POR PA ASNJE LAJMERIMI DERGOVA MESS TEK ARTA E CILLA ISHTE MODERETOR PRAP E NJEJTA E KERKOVA VETEM DHE GJETA QE E KISHTE POSTUA ARTA ME PARE ASNJE LAJMERIME ASNJE MESSA. SIKUR JUVE MODERATOR JENI TAMAM SI QEVERIA SHQIPE UN JAM BOSS TI NUK KE TE DREJTA NDRONI MENDJE PA NE JENI VETEM SE KJO NUK MU DUK ASPAK DEMOKRATIKE NESE DINI CA ESHTE AJO -nono- .

OPTIMUS SILENS
Regular Member
Regular Member
Posts: 50
Joined: Wed Nov 25, 2009 11:38 pm
Gender: Male

Re: Fshirja e posteve.

#8

Post by OPTIMUS SILENS » Mon Feb 01, 2010 12:15 am

Sturmgewehr wrote:
MODERATORI wrote:

Ne lidhje me ankesen tuaj -

Te gjitha postimet tuaja dhe te 'Kolivilor' ne kete teme jane pastruar nga komente personale dhe fyese te cilat vetem e demtojne imazhin dhe integritetin e kuvendit arberor, si dhe ulin kredibilitetin e juaj ne sy te tjereve !
Ky pastrim i imi eshte bere duke humbur kohe dhe energji deri ne ate pike kur eshte tejkaluar toleranca ime dhe eshte dhene verejtja e fundit qe postimet me keso komente do te zhduken ne pergjithesi. Kjo verejtje e imja eshte injoruar perseri. Postimi juaj nuk do te publikohet.


Qetesohu bashkatdhetar se ketu nuk je ne front dhe anetaret e tjere te forumit nuk i ke armiq !o vlla ti me ke te drejt e fshin postin tim qe me ka mar mua koh ta shkruaj edhe qe eshte perplot me informata.

ti nuk dhe verejte as pak

i fshive postet edhe eshte hera e dyt qe po mi fshin postin pa dhen asnji VEREJTJE.

Heren e par i fshive dy poste edhe timin edhe te ati pa dhen asnji verejtje e dhe verejtjen mbasi e ke fshir postin.

ti nuk ke pas asnjer problem me mua se kjo eshte era e par qe une hy ne diskutim te thell ne nje tem heret e tjera kam qen vezhgus edhe maksimum kam shkruajtur 3 reshta.

nuk e di si e mer te drejten ti te ma fshish gjith postin pa mar parasysh a eshtre posti im a i dikujt tjetrit, ai post me ka mar koh edhe un kam postuar informata, ofendime kemi pas po ofendimet kan qen minimale nuk kemi perdor fjal Vulgare edhe mund lirisht edhe deshmitar eshte vet KOLIVILORI ne skemi qen vulgar qe te marish ti ashtu masa rigoroze per te fshir nje post komplet i cili ka qen i gjat sa nje faqe full.

te lutem ketheje postin ne vendin ku ishte.

nese e shofish se ka ofendime ti na jep verejtje dhe en i fshim automatikisht ose edhe ti ke mundesin qe ta EDIT-osh postin nga ana jote por jo ta fshijsh.

POSTIN KETHEJE NE VEND KU ISHTE, TE LUTEM
Keshtu eshte ne kete site arberore i shikojne faktet na nje ane me nje sy por ama me fakte por njeriu ka dy sy dhe nje mendje ta dini njeriu behet idiot dhe demokracia nuk fuksionon kur ti nuk shikon dhe kerkon anen tjeter e nje fakti dhe sidomos na pushtetaret.
KTHENI POSTINE TIJ OSE HAPNI KUTITE -iiiii- -lol- -dance-

User avatar
Patush
Grand Star Member
Grand Star Member
Posts: 1360
Joined: Tue Jun 02, 2009 2:12 pm
Gender: Male
Location: With my loved ones, where I belong!

Re: Fshirja e posteve.

#9

Post by Patush » Mon Feb 01, 2010 2:21 am

Me shume postime keni bere duke u ankuar dhe share stafin e ketij forumi, sesa duke sjelle materiale apo fakte, pro qellimit tone!

Nje postim eshte fshire si rezultat i sharjeve personale ndermjet bashkebiseduesave, dhe per fat te keq nuk gjendet ne kosh, pra eshte zhdukur perfundimisht, dhe me kete rast, o burra tani le te shfrytezojme kete moment dhe te hedhim pleh mbi stafin e ketij forumi, pse jo dhe ti akuzojme?

Mos valle kujtoni se eshte detyre e jone te harxhojme kohen tone personale duke edituar cdo postim tuajin qe permban materiale te dobishme po qe eshte dhe i mbushur me banalitete, sharje dhe fyerje personale? Mos eshte faji i jone qe juve nuk jeni ne gjendje te beni debat pa u share me njani tjetrin?
Liri-A-Vdekje
Qui tacet consentit
Heshtja eshte Hjeksi!

User avatar
Mallakastrioti
Galactic Member
Galactic Member
Posts: 2936
Joined: Thu Jul 23, 2009 4:23 pm
Gender: Male
Location: Italy
Contact:

Re: Fshirja e posteve.

#10

Post by Mallakastrioti » Mon Feb 01, 2010 9:04 pm

Ca keni ju ore qe beni gam-gam ketu?!...me fshiu postin ai e ma fshiu ai tjetri?...kur e shikojme te arsyeshem ua fshijme e çke me te e nuk u pyesim fare...njeri me qenka bere ushtari Shvejk qe shkruan broçkulla e tjetri ushtari qe shpetoi Hitlerin nga plani Walküre ketu.Ky eshte forum per ata qe duan te nxene nga trute e pike e u mbyll ky muhabet.
Nxini mend e lini llafet e shkruani gjera qe kane fill arsyetimi se nuk ua kemi ngene shume.O zbatoni rregullat e ketij forumi ose deren nga te dilni e dini,he rrofshi e u trashegofshi!
Image

OPTIMUS SILENS
Regular Member
Regular Member
Posts: 50
Joined: Wed Nov 25, 2009 11:38 pm
Gender: Male

Re: Fshirja e posteve.

#11

Post by OPTIMUS SILENS » Mon Feb 01, 2010 11:26 pm

Mallakastrioti wrote:Ca keni ju ore qe beni gam-gam ketu?!...me fshiu postin ai e ma fshiu ai tjetri?...kur e shikojme te arsyeshem ua fshijme e çke me te e nuk u pyesim fare...njeri me qenka bere ushtari Shvejk qe shkruan broçkulla e tjetri ushtari qe shpetoi Hitlerin nga plani Walküre ketu.Ky eshte forum per ata qe duan te nxene nga trute e pike e u mbyll ky muhabet.
Nxini mend e lini llafet e shkruani gjera qe kane fill arsyetimi se nuk ua kemi ngene shume.O zbatoni rregullat e ketij forumi ose deren nga te dilni e dini,he rrofshi e u trashegofshi!
Te pakten te na lajmeroni qe e keni fshire sepse po e gjetem vete qe e keni fshire atere mua me duken si komunismi fol ti se do ta regulloj un atere ca na doni neve e kam fjalen per poste jo si ne raste qe ka ofendime fyese me familje dhe sharje.

Sturmgewehr
Member
Member
Posts: 42
Joined: Thu Aug 06, 2009 12:02 pm
Gender: Male

Re: Fshirja e posteve.

#12

Post by Sturmgewehr » Thu Feb 11, 2010 6:45 pm

Mallakastrioti wrote:Ca keni ju ore qe beni gam-gam ketu?!...me fshiu postin ai e ma fshiu ai tjetri?...kur e shikojme te arsyeshem ua fshijme e çke me te e nuk u pyesim fare...njeri me qenka bere ushtari Shvejk qe shkruan broçkulla e tjetri ushtari qe shpetoi Hitlerin nga plani Walküre ketu.Ky eshte forum per ata qe duan te nxene nga trute e pike e u mbyll ky muhabet.
Nxini mend e lini llafet e shkruani gjera qe kane fill arsyetimi se nuk ua kemi ngene shume.O zbatoni rregullat e ketij forumi ose deren nga te dilni e dini,he rrofshi e u trashegofshi!

Ngadal kontrolloi ndjenjat e tua se uk ta ka friken askush te pakten nepermjet internetit edhe me ngadale me paragjykimet e tua se ti nuk e din se cka kam shkruar un ke posti im ( nese e ke fshir ti ateren esht tjeter pune ).

Ky eshte forum bash per ato qe duan te nxen nga trut edhe une ate isha duke bere Mallakastriot i nderuar isha duke postuar materiale edhe pershkak se jam drejtuar dikujt me termin i paditur me eshte fshir komplet posti qe munqe ti ne jeten tende me doren tende nuk ke shkruajtur aq shum, vetem COPY pastat e tua jemi duke lexuar.


Do kisha dasht qe Profili ose Account-i im te fshihet nga ky forum se skam cka caj koken me ju me.

User avatar
Hymniarber
Grand Star Member
Grand Star Member
Posts: 1015
Joined: Tue Jun 02, 2009 5:04 am
Gender: Male
Location: Arbëria

Re: Fshirja e posteve.

#13

Post by Hymniarber » Fri Feb 12, 2010 12:24 am

Lexova me vemendje verejtjet e disa anetareve per menyren e moderimit te disa moderatoreve. Megjithese une mendoj se moderatoret kane zbatuar pike per pike rregullat e forumit, une perseri gjykoj se shqetesimi juaj eshte i drejte, sepse duke qene ne nje ambient tonin shqiptar, mund te kishim toleruar me shume debatin. Persa i perket pergjigjes se Mallakastriotit, desha te them qe ajo ne pamje te pare duket e vrazhde, por per shqiptaret qe vine nga ato krahina, e kuptojne qe kjo eshte natyra e 'labeve dhe mallakastrioteve', dhe une do te vija buzen ne gaz me humorin e fshehur ne ate postim te "vrazhde" :) . Nese jeni merzitur do tju keshilloja ta lini menjane merine sepse ne te gjithe ketu jemi bij te nje toke, por jemi paksa te ndryshem ne mentalitet, humor, kulture, sjellje dhe reagim. Ky diskutim eshte i vlefshem per ata qe ndihen shqiptare, kurse per ata pak qe futen ketu ne forum per te trazuar ujrat, te jene te bindur se askush dhe asnjehere nuk do te na ktheje nga rruga jone per te ndihmuar ne zbulimin e historise dhe kultures tone te lashte.
Bisedim te kendeshem.
Fere libenter homines id quod volunt credunt
Image

Sturmgewehr
Member
Member
Posts: 42
Joined: Thu Aug 06, 2009 12:02 pm
Gender: Male

Re: Fshirja e posteve.

#14

Post by Sturmgewehr » Fri Feb 12, 2010 1:50 pm

Hymniarber wrote:Lexova me vemendje verejtjet e disa anetareve per menyren e moderimit te disa moderatoreve. Megjithese une mendoj se moderatoret kane zbatuar pike per pike rregullat e forumit, une perseri gjykoj se shqetesimi juaj eshte i drejte, sepse duke qene ne nje ambient tonin shqiptar, mund te kishim toleruar me shume debatin. Persa i perket pergjigjes se Mallakastriotit, desha te them qe ajo ne pamje te pare duket e vrazhde, por per shqiptaret qe vine nga ato krahina, e kuptojne qe kjo eshte natyra e 'labeve dhe mallakastrioteve', dhe une do te vija buzen ne gaz me humorin e fshehur ne ate postim te "vrazhde" :) . Nese jeni merzitur do tju keshilloja ta lini menjane merine sepse ne te gjithe ketu jemi bij te nje toke, por jemi paksa te ndryshem ne mentalitet, humor, kulture, sjellje dhe reagim. Ky diskutim eshte i vlefshem per ata qe ndihen shqiptare, kurse per ata pak qe futen ketu ne forum per te trazuar ujrat, te jene te bindur se askush dhe asnjehere nuk do te na ktheje nga rruga jone per te ndihmuar ne zbulimin e historise dhe kultures tone te lashte.
Bisedim te kendeshem.

Do kisha dasht qe Profili ose Account-i im te fshihet nga ky forum se skam cka caj koken me ju me.. JU LUTEM

Kjo eshte hera e fundit qe e vizitoj ket forum dachi fshieni Accountin Dachi mbaeni per suvenir.

User avatar
Hymniarber
Grand Star Member
Grand Star Member
Posts: 1015
Joined: Tue Jun 02, 2009 5:04 am
Gender: Male
Location: Arbëria

Re: Fshirja e posteve.

#15

Post by Hymniarber » Fri Feb 12, 2010 3:00 pm

Sturmgewehr wrote:
Hymniarber wrote:Lexova me vemendje verejtjet e disa anetareve per menyren e moderimit te disa moderatoreve. Megjithese une mendoj se moderatoret kane zbatuar pike per pike rregullat e forumit, une perseri gjykoj se shqetesimi juaj eshte i drejte, sepse duke qene ne nje ambient tonin shqiptar, mund te kishim toleruar me shume debatin. Persa i perket pergjigjes se Mallakastriotit, desha te them qe ajo ne pamje te pare duket e vrazhde, por per shqiptaret qe vine nga ato krahina, e kuptojne qe kjo eshte natyra e 'labeve dhe mallakastrioteve', dhe une do te vija buzen ne gaz me humorin e fshehur ne ate postim te "vrazhde" :) . Nese jeni merzitur do tju keshilloja ta lini menjane merine sepse ne te gjithe ketu jemi bij te nje toke, por jemi paksa te ndryshem ne mentalitet, humor, kulture, sjellje dhe reagim. Ky diskutim eshte i vlefshem per ata qe ndihen shqiptare, kurse per ata pak qe futen ketu ne forum per te trazuar ujrat, te jene te bindur se askush dhe asnjehere nuk do te na ktheje nga rruga jone per te ndihmuar ne zbulimin e historise dhe kultures tone te lashte.
Bisedim te kendeshem.

Do kisha dasht qe Profili ose Account-i im te fshihet nga ky forum se skam cka caj koken me ju me.. JU LUTEM

Kjo eshte hera e fundit qe e vizitoj ket forum dachi fshieni Accountin Dachi mbaeni per suvenir.
Ne nuk kemi nevoje per ty dhe per asnje si ty. Tani dhe te duash nuk do te shkruash dot ne kete forum sepse do te perjashtohesh ne menyre te perhershme. Dhe sa here te tentosh te rregjistrohesh me emer tjeter do te ta fshijme profilin.
Fere libenter homines id quod volunt credunt
Image

Post Reply

Return to “Vërejtje për moderimin, këshilla.”