"Moreover, you scorned our people, and compared the Albanese to sheep, and according to your custom think of us with insults. Nor have you shown yourself to have any knowledge of my race. Our elders were Epirotes, where this Pirro came from, whose force could scarcely support the Romans. This Pirro, who Taranto and many other places of Italy held back with armies. I do not have to speak for the Epiroti. They are very much stronger men than your Tarantini, a species of wet men who are born only to fish. If you want to say that Albania is part of Macedonia I would concede that a lot more of our ancestors were nobles who went as far as India under Alexander the Great and defeated all those peoples with incredible difficulty. From those men come these who you called sheep. But the nature of things is not changed. Why do your men run away in the faces of sheep?"
Letter from Skanderbeg to the Prince of Taranto ▬ Skanderbeg, October 31 1460

Gjeografia e femres

Këtu mund të flisni për sexin dhe raportet fizike, për ndjenjën fizike ne përgjithësi, mund tëflisni për kujdesin seksual dhe mbrojtjen nga sëmundjet seksuale.

Moderator: Adriana

Post Reply
User avatar
Mallakastrioti
Galactic Member
Galactic Member
Posts: 2936
Joined: Thu Jul 23, 2009 4:23 pm
Gender: Male
Location: Italy
Contact:

Gjeografia e femres

#1

Post by Mallakastrioti » Sun Jun 06, 2010 5:39 pm

Humoristike...
Me beri te ve buzen ne gaz (absolutisht nuk dua te fyej femrat me kete post qe po vendos:)

Image
Image

User avatar
Arta
Sun Member
Sun Member
Posts: 1515
Joined: Tue Jun 02, 2009 2:44 pm
Gender: Female
Location: USA

Re: Gjeografia e femres

#2

Post by Arta » Sun Jun 06, 2010 6:23 pm

hahaha epo mire pra une qenkam mire sapo kam hyre ne fazen e Frances, per shume kohe te vije.... :lol: Me shkrive mallakasteriot...
"I never gave anybody hell! I just told the truth and they thought it was hell."~Harry S. Truman

User avatar
Mallakastrioti
Galactic Member
Galactic Member
Posts: 2936
Joined: Thu Jul 23, 2009 4:23 pm
Gender: Male
Location: Italy
Contact:

Re: Gjeografia e femres

#3

Post by Mallakastrioti » Sun Jun 06, 2010 6:39 pm

Arta wrote:hahaha epo mire pra une qenkam mire sapo kam hyre ne fazen e Frances, per shume kohe te vije.... :lol: Me shkrive mallakasteriot...

Gjen belaja me ju moj...kur e she trendafilin,te bukur me arome te kendshme ...vap ta zeç...hmmmm ku i kishe syte ore mos i paçe????----po gjembat nuk i pe ore tutkun?

Nga nje ane jemi mire ne meshkujt moj...ja ta them une psene.


se ne jemi si puna e misrit,kalli te gjate e koken perpjete ne vere,ja mustaqet tri pashe....por po e blove si duhet, ke dhe per dimer(pleqeri) te haç...hahahahha
Image

User avatar
alfeko sukaraku
Sun Member
Sun Member
Posts: 1827
Joined: Wed Jun 03, 2009 8:02 pm
Gender: Male

Re: Gjeografia e femres

#4

Post by alfeko sukaraku » Sun Jun 06, 2010 7:21 pm

nuk e di ku nuk e di ku....nuk e mbaj mend mire se ne cilin fragment homerian eshte...me duket se tek odisea kur takon agamemnonin ne boten e poshtme ..edhe agamemnoni i thote odiseas i thote :

"ndaj edhe ti mos i trego shume sekrete gruas
tregoj sa me pak te mundesh, ndersa te tjerat edhe me te mirat ruaj per veten tende"


nuk kan ndryshuar aspak grat derman
KOHA ESHTE E MASKARENJVE/POR ATDHEU I SHQIPETRAVE

Post Reply

Return to “Seks dhe seksualitet”